Makale Paketleri olarak müşterilerimiz ile alakalı her bilgiyi gizli tutarız.

Geliştirdiğimiz ürünlerin fikirleri Makale Paketleri ekibine aittir. Paketler, paket çeşitleri, makale türleri, makale siparişleri, başlıklar özgün olarak Makale Paketleri tarafından hazırlanır.

Sizlere özel hazırlanan ya da satın aldığınız bir makale paketi en fazla bir ay dijital ortamda saklanır ve talep edildiğinde hak sahibine (müşteriye) tekrar iletilir. Bir ayı geçen ve kullanamadığınız, kaybettiğiniz teslimatlardan Makale Paketleri sorumlu değildir.

Satın aldığınız bir hizmet, ücretsiz destek ile alakalı genele açık ortamlarda yazdığınız yorumlar tekrar referanslar sayfasında aksini belirtmemeniz halinde  kullanılabilinir.

Elimizdeki bilgileri, sipariş özelliklerini daima sorumluluk bilinci ile koruruz ve korumaya özen gösteririz. Bize güvenerek verdiğiniz bilgileri ciddiye alıyoruz. Sizden de aynı özeni, bizim müşteriye özel paylaştığımız bilgileri koruma gayretini bekliyoruz.

Hesap bilgilerimizi, bizimle yaptığınız yazışmaları, özel konuşmaları lütfen izin almadan üçüncü kişilerle paylaşmayınız.