Özgün makale alabileceğiniz, sipariş verebileceğiniz özgün içerik hizmeti veren makalepaketleri.com makale satış sitemize hoş geldiniz. Web sitenizde yayınlamak için içeriğe mi ihtiyacınız var? E-bültenlerinizde yayınlamak istediğiniz makaleler mi hazırlatmak istiyorsunuz?

Makalepaketleri.com sizlere çok farklı kategorilerde, çok kaliteli içerik hizmeti sunuyor.

Aradığınız özgün içeriği bulabilmek ya da sipariş verebilmek için kategorileri ve arama seçeneğini kullanabilirsiniz. Paket makale paket özelliklerini inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Size özel Türkçe ve İngilizce makaleler profesyonelce hazırlanır ve çok kaliteli çeviri hizmeti verilir. Bütün servisler Türkçe ve İngilizce olarak sağlanabilir.

Özgün içerik

Makale Paketleri özgün içerik alabileceğiniz güvenilir bir adrestir. Sitemizde satılan, size özel sipariş üzerine hazırlanan içeriğin tüm hakları alan, siparişi veren kişiye aittir. Her zaman içerik sadece tek bir kişiye satılır, her zaman özgün ve özel hazırlanır. Siz bir sipariş verdiğiniz zaman o makale size özel bir uzman tarafından, güncel bilgilerle hazırlanacaktır. Makaleler, yazılar, siparişler kelime öbek bazlı, cümle bazlı, paragraf ve yazı bazlı olarak %100 özgündür. Copyscape, Google aramasını kullanarak, indexleri kolayca kontrol ederek bunu siparişinizi teslim aldığınızda doğrulayabilirsiniz.

Sipariş Makale Hazırlama

Profesyonel yazarlarımız istediğiniz kategoride, başlıklar ve anahtar kelimeler için size özel sipariş makale hazırlarlar. Siz makalelerinizi teslim almadan önce tüm kontrolleri yapılır. Makaleler size özel hazırlandığı için ziyaretçileriniz sayfanızı okurlar ve yazı içerisindeki yönlendirmeleri kullanırlar. Bu sayede üç önemli SEO kriteri yerine getirilmiş olur. Hem sayfa ve sitede geçirilen süre artar hem de “bounce rate” ziyaretçilerin sitenize gelerek, başka sayfayı ziyaret etmeden terk etmelerini gösteren oran azalır.

SEO (Arama motoru optimizasyonu)

SEO, arama motoru optimizasyonu günümüz pazarlama stratejileri söz konusu olduğunda çok önemli yer tutar. Sitenizin içeriğinin SEO uygulamaları, kriterleri göz önünde bulundurularak hazırlanması, sizin ulaşabileceğiniz müşteri portföyü açısından çok önemlidir. Makalelerinizi web sitenizin ihtiyacı olduğu site içi SEO kurallarına göre hazırlamak için gerekli bilgi birikim ve yeteneklere sahibiz. Sitenizin bu sayede arama sıralamalarında görünülürlüğünü arttırın, sıralamalarınızı iyileştirin.

Anahtar kelime çalışması

Paketler hazırlanırken, ister kurumsal sayfalar ister backlink yazılarınız olsun, her türlü içerik için ayrı ve özel anahtar kelime çalışması yapılır. Özel teknik, araç ve metotlar kullanılarak, bir yazı için en iyi başlık, alt başlıklar ve anahtar kelimeler seçilir. Hem ziyaretçiler hem de arama motorları göz önünde bulundurulur ve bu denge her zaman korunur. İçerik kalitesi ve içeriğin profesyonelce, anahtar kelimelerine göre oluşturulması yapacağınız backlink çalışmalarının faydalı olması açısından çok önemlidir.

Niche blog

Özel, niche konular hakkında açtığınız sitelere makale yazılır. Blog post zamanlaması yapılır. Affiliate ürünleriniz, bağlantılarınız için özel sayfalar tasarlanır. Bu sayfaların promosyonunu yapmanızı sağlayacak özel anahtar kelime makaleleri hazırlanır.

Hizmet türleri

Sitelerinizde, web sayfalarınızda kullanabileceğiniz çok farklı özelliklere sahip kaliteli içerik hazırlanır. Bunlar arasında backlink makaleleri, araştırma yazıları, blog post, kurumsal sayfalar, tanıtım makaleleri, reklam metni ve çeviri hizmetleri gösterilebilir.

Backlink

Makalelerinizi ister kendi sitenizde, ister misafir yazar olarak başka sitelerde yayınlayabilirsiniz. Yazılarını içerisine eklenecek olan anchor text içeren linkler sayesinde hem sayfalarınızın arama motorları nezdinde kalitesi artacak hem de bu linklerden direk trafik elde edebileceksiniz.

Araştırma yazıları

Araştırma gerektiren, detaylı incelenmesi gereken konu başlıklarınız profesyonelce hazırlanır. Konu ile alakalı veri analizleri yapılır ve yazıda uygun bir şekilde kullanılır. İkna edici ve objektif yazılar hazırlanır. Farklı kaynaklardan her başlık ile alakalı ayrı ayrı detaylı çalışma yapılır ve yeterli bilgi birikimi, veri ve kanaate sahip olunduktan sonra yazılar yazılır.

Kurumsal sayfalar

İşletmenizi, girişimizi internet ortamına taşımak, dijital varlığınızı geliştirmek istediğinizde sayfalarınız genelde içerik yönetiminde, kurumsal sayfa yazımında uzman olmayan tasarımcılar tarafından yazılır. Bunun yerine, kurumsal sayfalarınız uzmanlar tarafından profesyonel bir şekilde hazırlanabilir. Kurumsal sayfalarınız, özgün ve kaliteli hazırlanır.

Tanıtım makaleleri

Özgün, kaliteli ve siteniz ile alakalı yazılardan uygun anchor text ile backlink almak sitenizin promosyonu açısından çok faydalıdır. Binlerce spam backlink ve tanıtım yazısı yerine az ve kaliteli yayınlattığınız tanıtım makalelerinin faydası kesinlikle tartışılmaz. Backlink ve tanıtım konusunda sayıdan çok kalite önemlidir.

Reklam metni

Gazetelerde, dijital medyada, haber sitelerinde yayınlanmak üzere kaliteli reklam metinleri yazılır. Haber sitelerinin yazıları otomatik ya da manuel olarak kopyalanarak yüzlerce internet adresinde kullanılır. Reklamlarınızın sitenize azami yarar getirmesini sağlayacak ilginç, dikkat çekici reklam metinleri yazılır.

Çeviri hizmetleri

Sitemizde bütün metinler, makale paketleri, hizmetler İngilizce olarak da sunulmaktadır. Kaliteli ve profesyonel İngilizce içerik hazırlama hizmetimizin yanında profesyonel çeviri hizmeti de sağlıyoruz. Web siteleriniz, metinleriniz Türkçeden İngilizceye ve İngilizceden Türkçeye çevrilir. Buna ilave olarak İngilizce olarak yayınlanan otoriter sitelerin makaleleri Türkçeye uyarlanarak yazılır.

Makalelerinizin fiyat / fayda analizleri yapıldığında çok uygun fiyatlarla sunulduğunun farkına varacaksınız. Sayfalarınızın uzmanlar tarafından hazırlanması size sadık ziyaretçiler, arama motorunda yükselme, görünülürlüğünüzün artması ve doğal backlink eldesi gibi faydalar sağlayacaktır.

7 comments on “Makale Paketleri Hizmetler

  1. Web sitem için anahtar kelimeler ile ilgili bologumda yayınlamak üzere makale yazdırmak iştiyorum yardımcı olursanız sevinirim 30 adet blog yazısı fiyatı hakkında bilgide yazarsanız sevinirim

  2. İşleri Yapmaktayız Turkiye İstanbul ‘ da Hizmet Eden Firmamız Resmi Web Sitesine Bekleriz Aynı Zamanda Güncel Forum Sitemiz İle Siz Değerli Sörf Yapmayı Seven ve Bizimle Çalışmak İsteyen Sevgili İlgililere Saygılarımızı Sunarız . İstanbul İçinde KURYE İhtiyaçlarınız İçin Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz . Günümüz Dünyasında Tüm Acil Gönderileriniz İçin Bizi Arayın İstanbul İçinde İstanbul’ dan Kocaeli ve Tüm Marmara Bölgesine Hizmetteyiz. Calisma Saatlerimiz Sabah Saat 08:00 ve Aksam Saat 18:00 Olmak Uzere Firmamız Açıktır.

  3. merhaba sitesine istediğim kelimeye göre 100 adet makale yazdıracağım ücreti ne olur sormak istedim . birde makale yazan kişi veya firmaları nereden bulabiliriz?

  4. Ben sürekli makale satın alıyorum mesela sitemiz var 2000 sayfa site girin bakın hepsine makale yazıldı makale yazanlarda para kazansın yani kolay iş deil bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.